Jdi na obsah Jdi na menu
 


O pohár hejtmana zlínského kraje - 9. 9. 2006

Obrazek

Újezdec u Uherského Brodu - to byl cíl naší cesty, který není zrovna nejblíž, a proto jsme museli vyjeli docela brzo. Jeli jsme tam společně se Zašovou. Na tuhle soutěž bylo přihlášeno jen družstvo žen.

  Cesta tam byla hooodně zábavná – buď se spalo nebo zpívalo.  Když jsme tam dojeli a viděli konkurenci, zpěv nás pěkně rychle přešel a naše sebevědomí kleslo nejníž, kde mohlo!

Pak „konečně“ přišel ten okamžik a my si měly začít chystat základnu…těžký to úkol.! Třáslo se nám snad úplně všechno, ale zvládly jsme to a dokonce jsme zvládly i útok na nástříkové terče (které někteří –skoro všichni:)- viděli poprvé v životě). Náš čas byl 39, 92s. a jaká byla naše radost, když ženy Zašové II. ,které šly po nás, měly čas horší…ale jak se říka, kdo se směje naposled, ten se směje nejlíp!!! Při druhém pokusu jsme se sice zlepšily a měly čas 38,20s., ale zašovjanky (a asi nejen ony) byly šikovnější a předehnaly nás s časem 38,12 s. Takže nakonec jsme skončily na 9.místě…na krásném 9. místě (nebylo to poslední místoJ!) a zakončily tuhle soutěž, společně se Zašovou, obědem v Luhačovicích.

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář