Jdi na obsah Jdi na menu
 


Semetín - 4.8.07

Obrazek

Tak na téhle soutěži jsme ještě nikdy nebyli a nevěděli, co nás čeká :)! Když jsme se sešli,tak jsme nevěděli, jestli vůbec pojedeme..tzn.jestli se poskládáme.. holky byly jen 3, tak se to vymyslelo tak, že bude jedno mužské a jedno smíšené družstvo..a mohli jsme jet;-).

 Do Semetína jsme dojeli jako vždy mezi prvníma..Nakonec tam bylo celkem 11 chlapských a 4 ženské družtva..! Za náma(holkama) přišly holky z Rokytnice s tím, že jsou jen 4, tak jestli se nespojíme a nepoběžíme jednou za ně a jednou za nás..no a my jsme samozřejmě proti nebyly :).

 První odběhli všichni chlapi, kteří běželi požární útok na 3B a pak až baby. Naši kluci běželi jako devátí a útok se jim povedl na jedničkuJ!!! Dosáhli času kolem 23s. a celkem se umístili superním 4.místě!!!

 My, jak už jsem psala, jsme běžely 2x..poprvé se nám to povedlo superně a měly jsme čas kolem 23s. Podruhé jsme měli problém hned na začátku s nastartováním mašiny, nakonec se povedlo, ale i tak byl menší problém s košem, takže jsme se celkově umístily na 2. a 4. místě;)

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář